Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krásné účesy vlasů:...................

Která žena by nechtěla mít krásné vlasy? Možná právě vy jste se rozhodla změnit svůj účes, ale stále váháte. Před návštěvou kadeřníka by měla každá žena zvážit, co od nového účesu očekává. Právě tato stránka by Vás měla inspirovat při výběru nového účesu a střihu pro rok 2008.

Najdete zde obrázky účesů a střihů na svatbu, na ples nebo na prodlouženou. Účesy pro polodlouhé vlasy, dlouhé, krátké. Můžete se také inspirovat účesy celebrit. Výběr účesu vám může usnadnit sekce "jak si vybrat účes".

Při návštěvě salónu by jste již měla mít jasno, jak by měl účes vypadat. Účesy, střihy, fotogalerie jsou tu právě pro Vás. Pokud se inspirujete některým z našich obrázků ve fotogalerii, bez problému si jej můžete vytisknout. Pokud chcete návrh účesu na míru navštivte sekci "virtuální kadeřnictví" - to je nabídka pro všechny, kteří touží po změně účesu, barvy nebo stylu a nenašli dost odvahy. Za pomocí nejmodernější technologie vám navrhneme účesy v různých kombinacích střihů a barev. Bez rizika si takto budete moci vyzkoušet nové účesy. Uvidíte nové možnosti a zvolíte si tu nejlepší. Potom s vybraným účesem můžete přijít do kosmetického salónu a říct: "Tak takový bych chtěla...".Účesy, vlasy, střihy, fotogalerie - hair4.jpg - náhledÚčesy, vlasy, střihy, fotogalerie - hair2.jpg - náhled

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

účes

(Lucka, 29. 9. 2012 19:15)

hele holky já neumim ani blbej culik na svejch vlase reda umim ale mám to pak rozcuchaný jak něco.... :(((

Zaujali me ty učesy !!!

(Leona, 13. 6. 2012 17:57)

Moc se mi libi ty ucesy ale na swych walsech neumim zadnej :(

nový Francouzský salonek v Praze!

(Lenka, 12. 3. 2011 10:06)

Ahoj!Doporučuji nový Francouzský salonek v Praze MONTEDIM HAIR&BEAUTY , To je nejvíce módní a profesionální FRANCOUZSKY kadeřnictví v Praze! A samozřejmě světovou hvězdou v kadeřnickém umění je Hairstylist- Dimitri Smolentsev de Monte
na Trojanova,1 www.montedim.com

Brava vlasů

(Michaela, 7. 10. 2010 15:26)

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli by mi šlušela čokoládová až kaštanová barva vlasů, když maám teď světle hnědé a trochu obarvené na blond - předem děkuji za odpověď... :)

Pro Leu

(TeReS-SoNy-ŽeNa, 27. 6. 2010 19:09)

No to sou tak když je tak chceš mít tak se nech tak ostříhat ja už to tak taky mám :)

Ajojtee...

(martíínka, 22. 11. 2009 19:05)

Dobrý den chtěla bych se jen zeptat jestli děláte účesy s pomocí čelenek.. Děkuji mockráát

ty vlasy

(Lea, 6. 9. 2008 18:47)

ahoj ty vlasy té slečny na obrázku sou fakt good takový já mít

učes na miru

(ivana, 28. 8. 2008 11:39)

chtěla bych učes ktery by mi slušel